Grad Kruševac

Ви сте овде: Насловна КШ инфо Називи улица

Нови и стари називи улица

Ел. пошта Штампа
@09 || А || Б || В || Г || Д || Ђ || Е || Ж || З || И || Ј || К || Л || Љ || М || Н || Њ || О || П || Р || С || Т
Ћ || У || Ф || Х || Ц || Ч || Џ || Ш

А

Стари назив Нови назив
Аеродромска Гочка
Александра Петровића Браће Грим
Аљендеова Пушкинова
Антона Пордушића Војислава Илића
Аугуста Цесарца Иве Андрића
Аце Алексића Константина Филозофа

Б

Стари назив Нови назив
Багдалска остаје
Багдалски венац Милтијадиса Маргаритиса
Балшићева остаје
Баџин вод Козничка
Беловић Стеријина
Београдска остаје
Бирчанинова остаје
Благоја Паровића Бруски пут
Блаже Думовића Александра Флеминга
Блачка остаје
Богиње Михајловић Милутина Миланковића
Божидара Коловића Лава Толстоја
Борачка остаје
Боре Станковића остаје
Боривоја Томића Милана Ђорђевића
Бориса Патроногића Милице Стојадиновић Српкиње
Босанска остаје
Босе Цветић Војводе Црепа
Бране Јанковић Ђакона Авакума
Бранислава Петровића Прњаворска
Бранислава Стефановића Темнићка
БраниславаПоповића Фирге остаје
Бранка Алексића Кнеза Вишеслава
Бранка Перишића Дринчићева
Бранка Ћопића остаје
Браће Буљугић Гетеова
Браће Вуксановић Ламартинова
Браће Миладинов остаје
Браће Милошевић остаје
Бресничка остаје
Брестовачка остаје
Бруска остаје
Бранка Жарковића Шандора Петефијa

В

Стари назив Нови назив
Варваринска остаје
Варшавска остаје
Василија Анчевића Нишка
Василија Миловановића Уроша Предића
Веље Виторовића остаје
Вељка Патроногића Душана Матића
Веселина Николића остаје
Весник мира Железничка
Веце Корчагина Видовданска
Видовданска Гогољева
Вијетнамска Косте Манојловића
Виктора Игоа остаје
Виноградарска остаје
Витомира Давидовића Метохијска
Владе Станковића Станислава Биничког
Владе Тодоровића Краља Драгутина
Владе Бајчевића Арчибалда Рајса
Владетина остаје
Владимира  Савића Деспота Угљеше
Властимира Годића Јадарска
Војводе Мишића Гвозденог пука
Војводе Петра Бојовића остаје
Војводе Путника остаје
Војводе Степе Степановића Илије Исаиловића
Војвођанска остаје
Војислава Радојевића Златарска
Вронског остаје
Вукашина Ђорђевића Острва Вида
Вукашина Здравковића Боже Грујовића
Вуле Качаревића Патријарха Чарнојевића

Г

Стари назив Нови назив
Гаврила Принципа остаје
Гајтанска Пусторечка
Генерала Горског Косте Манојловића
Глигорија Диклића Пећка
Грује Капетана Мајке Југовића

Д

Стари назив Нови назив
Дага Хамершалда Др Салка
Далматинска остаје
Дамњана Максића Нова Балшићева
Делиградска остаје
Дечанска остаје
Дивне Гавриловић Илариона Руварца
Дике Глигоријевића Ранкеова
Доситејева остаје
Доктора Дуде Николаја Другог Романова
Драгана Миљојковића др Александра Костића
Драгана Рајковића Бранка Радичевића
Драгољуба Димитријевића Кнеза Милоша
Драгомира Гајића Душанова
Драгомира Љубисављевића Краља Милутина
Драгомира Томића Тополска
Драгослава Јовановића Шпанца Хиландарска
Драгослава Зрике Лазаревића Ивана Крилова
Драгослава Цекића Руђера Бошковића
Драгутина Грандића Миливоја Живановића
Драгушка остаје
Дуванска остаје
Душана Радића остаје
Душана Ристића Стојана Симића
Душанова остаје

Ђ

Стари назив Нови назив
Ђорђа Ђорђевића Зоре Петровић

Е

Стари назив Нови назив
Емила Муже остаје

Ж

Стари назив Нови назив
Железничка остаје
Жељинска остаје
Живке Гвозденовић Катарине Ивановић
Живке Мићић Данила Киша
Живојина Цветковића Хаџи Ђерина
Живорада Михајловића Душана Васиљева
Живорада Пауновића остаје
Живорада Станковића Волтерова
Животе Стојадиновића Васе Пелагића
Живојина Савића Србе Градачка
Жичка остаје
Жупска остаје

З

Стари назив Нови назив
Златиборска остаје
Змај Јовина остаје

И

Стари назив Нови назив
Ивана Лукомског Душана Живановића
Иванковачка остаје
Иве Андрића Суворова
Иве Јакића Ђуре Даничића
Илије Катића остаје
Илије Трифуновића Кнеза Војислава
Илинденског устанка остаје
Илочки трг остаје

Ј

Стари назив Нови назив
Јакшићева остаје
Јанка Веселиновића остаје
Јастребачка остаје
Јелене Димитријевић остаје
Јелисавете Закић Делиградска
ЈНА Балканска
Јована Дучића остаје
Јована Ерића остаје
Јована Савковића Лафонтенова
Јована Џорића Аеродромска
Јордана Симића Мајке Јевросиме
Јохана Пристела Пусторечка
Јошаничка остаје
Југ Богданова остаје
Југовићева остаје

К

Стари назив Нови назив
Кајмакчаланска остаје
Карађорђева остаје
Караџићева остаје
Киријат Гата Косовске битке
Кнеза Милоша остаје
Книнска остаје
Козарачка остаје
Колубарске битке остаје
Командира Санде Кнеза Павла
Комесара Вулета Дринска
Копаоничка остаје
Косанчићева остаје
Косовке девојке остаје
Косовске битке остаје
Косовска остаје
Краља Уроша остаје
Крунослава Пајковића Црњанског
Крфљанска остаје
Кумановска остаје
Курсулина остаје

Л

Стари назив Нови назив
Лазе Лазаревића остаје
Леополда Аржишника остаје
Ловачка Змај Јовина
Ломничке борбе остаје
Луке Ивановића Ћирила и Методија

Љ

Стари назив Нови назив
Љубе Давидовића остаје
Љубе Трипковића Аеродромска
Љубише Савића Лазе Пачуа
Људевита Гаја остаје

М

Стари назив Нови назив
Марка Орловића Радета Јашаревића
Мачковачка остаје
Мијатов чаир остаје
Мије Николића Кнеза Данила
Микице Тодоровића др Косте Петковића
Микуловачка остаје
Милана Марковића Нушићева
Милана Ршумовића Београдска
Милана Симића Волтерова
Милана Стефановића Љубостињска
Милена Петровића Јаше Игњатовић
Миленка Стојковића остаје
Милете Кованџића Михизова
Милетине буне остаје
Миличина остаје
Милоја Закића Мајке Југовића
Милојка Радивојевића Стојана Новаковића
Милорада Васиљевића Јована Ристића
Милосава Костића Станоја Станојевића
Милосава Павловића део Брестовачка,део Јаворска
Миодрага Вељковића Аеродромска
Миодрага Ивановића Ћићевачка
Миодрага ЈанковићаЈанка Раде Савићевић
Миодрага Минића Нушићева
Миодрага Ракића Милана Ракића
Миодрага Станковића Илије Гарашанина
Мирка Савића Балзакова
Мирка Томића Видовданска
Мирка Цветковића Владе 12. пешадијског пука
Миће Поповић остаје
Мићуна Павловића Балканска
Михајла Драговића др Ваксмана
Михајла Јевтића Пећка
Михајла Стефановића др Батута
Мишарска остаје
Младена Миљковића Ибарска
Младена Симића КорнелијаСтанковића
Мозиријевска остаје
Мојковачка остаје
Момира Гајића Фигина
Момира Петровића Метохијска
Мудраковачка остаје

Н

Стари назив Нови назив
Наде Марковић Цара Лазара
Наде Павловић Јанка Катића
Нате Вељковић Лаза Костић
Немањина остаје
Неретвљанска остаје
Несврстаних земаља Александра Флеминга
Николе Ђокића Бајронова
Николе Тесле Мијатов Чаир

Њ

Стари назив Нови назив
Његошева остаје

О

Стари назив Нови назив
Обилићева остаје
Омладинска остаје

П

Стари назив Нови назив
Павла Јуришића Штурма остаје
Пана Ђукића Газиместанска
Партизанке Дијане Каницова
Партизанске технике Омладинска
Партизанских диверзаната Николаја Другог Романова
Партизанских курира Бријанова
Перице Цекића Буковичка
Персиде Шишковић Кнез Михајлова
Петра Илића Роденова
Петра Кочића остаје
Пионирска Лазарев град
Поручника Божидара остаје
Првомајска остаје
Претрешњанска остаје
Призренска остаје
Прњаворска остаје
Прокупачка остаје
Професора Расулића остаје
Пусторечка остаје

Р

Стари назив Нови назив
Равњачка Девичка
Рада Неимара остаје
Раданска Пусторечка
Раде Гавриловић Војводе Степе
Радета Митића Светог Саве
Радета Павловића Теодосијева
Радивоја Симића Бивољска
Радивоја Стојиловића Копаоничких жртава
Радивоја Увалића остаје
Радничког самоуправљања Војводе Степе
Радована Милошевића Булевар Николе Пашића
Радована Мићића Херцеговачка
Радоја Домановића остаје
Радоја Крстића Браће Рајт
Радојице Јанковића Војводе Степе
Радојке Зајић Ризе др Батута
Радомира Додића Уче Добровољачка
Радомира Јаковљевића део Николе Тесле, део Косовска
Радомира Милосављевића Жарка Милана Грола
Радомира Петковића Орашачка
Радомира Стефановића Др Раје Милојевића
Радомира Стојадиновића Војводе Путника
Радомира Тодоровића Тоше Филипа Вишњића
Радослава Бркића Уче Узун Миркова
Радуле Анђелковића остаје
Раје Врачаричића Стевана Првовенчаног
Рајићева Танаска Рајића
Расинских бомбаша Алексе Шантића
Расинског одреда Саве Шумановића
Расинског ударног батаљона Војводе Степе
Ратка Пешића Бранка Миљковића
Ратка Шакотића Ресавска
Ратомира Херцега Железничка
Рашевачка остаје
Рличка остаје
Романијска остаје

С

Стари назив Нови назив
Саве Ковачевића Владимира Ћоровића
Саве Милошевића Бивољска
Самостални партизански батаљон Неготинска
Сарајевска остаје
Светог Саве остаје
Светислава Милосављевића Зуле Трибалска
Светислава Пејчиновића Симе Марковића
Светислава Тодоровића Косте Трифковића
Светозара Мијатовића Стефана Дечанског
Светомира Митића Радивоја Увалића
Сентандрејска остаје
Серафима Неготинца остаје
Сестре Поповић Јована Дучића
Скојевска Мендељејева
Славка Гвозденовића Василија Великог
Славка Златана Бивољска
Славка Младеновића Кнез Михајлова
Слатинска остаје
Сликара Миловановића остаје
Слободана Рајковића Симе Марковића
Слободанке Петровић Брвеничка
Србољуба Вукашиновића Главаша Бивољска
Срђана Родића Краља Милутина
Сремска остаје
Станислава Закића Расинска
Станка Гавриловића Таковска
Станоја Главаша остаје
Станојла Милошевића Др Боте
Стевана Високог Трг деспота Стефана
Стевана Милосављевића Јована Бијелића
Стевана Синђелића остаје
Стојана Милошевића Ломина
Стојана Протића Ломина
Страхињићева остаје
Студеничка остаје
Станоја Атанацковића Савска

Т

Стари назив Нови назив
Таковска остаје
Текеришка остаје
Тимочке буне остаје
Тодора од Сталаћа остаје
Топличина остаје
Топличких партизана Раваничка
Травнички трг Трг Јосифа Панчића
Трг косовских јунака остаје
Трг мира Газиместански трг
Трг младости остаје
Трг октобарске револуције Трг фонтана
Трг Пистоје остаје
Трг Пуковника Драгутина Гавриловића остаје
Трг расинских партизана Трг костурница
Трг слободе остаје
Трг стубалских јунака Трг деспота Стефана
Три сестрице остаје
Тригве Лиа Луја Пастера
Трише Кацлеровића Багдалски венац

У

Стари назив Нови назив
Ужичка остаје
Устаничка остаје
У Танта Дринска

Ф

Стари назив Нови назив
Фигина Змај Јовина
Фраше Д’ Переа остаје

Х

Стари назив Нови назив
Хајдук Вељкова остаје
Херцеговачка остаје
Хранислава Ђуровића Ранкеова

Ц

Стари назив Нови назив
Цанкарева остаје
Цара Лазара остаје
Церска остаје
Црногорска остаје

Ч

Стари назив Нови назив
Чајкина Опленачка
Чегарска остаје
Чеде Жаревца Штубичка
Чика Медина Доментијанова
Чолак Антина остаје
Чупићева остаје

Ш

Стари назив Нови назив
Шумадијска остаје
Шуматовачка остаје

@09

Стари назив Нови назив
1. јужноморавска бригаде Војводе Путника
12. пешадсијски пук остаје
1300 каплара остаје
16. српске бригаде Малајничка
Друге далматинске пролетерске бригаде Краља Александра Ујединитеља
2. јужноморавске бригаде Железничка
21. српске дивизије Петра Кочића
22. децембра Београдска
22. јула Милана Видаковића
29. новембра Смедеревска
3. српске пролетерске бригаде Чеховљева
4. јула Браће Дејановић
6. српске бригаде Слатинска
7. јула Краљевића Марка
4. црногорске пролетерске бригаде Достојевског
14. октобра Јасички пут
нова код Железничке станице Магличка
Нова косовска Косовска
17. српске бригаде Краља Александра Ујединитеља
нова ка Новом Гробљу Маричка

МАЛО ГОЛОВОДЕ

Стари назив Нови назив
Александра Милосављевића Расинска
Боривоја Ивановића Рибарска
Бориса Курника Расинска
Бранислава Л. Лазаревића остаје
Велизара Ивановића Бованска
Владимира Дурковића остаје
Владимира Карана Кулина бана
Војислава Петровића Рашка
Војислава Савића Расинска
Дворанска остаје
Доктора Николајевића остаје
Ђунишка остаје
Живка Новаковића Небојше Павла Цукића
Живојина Јовановића Радомира Илића
Жикице Закића Влатка Вуковића
Здравињска остаје
Ивана Мариновића Фрушкогорска
Јована Орела Брегалничка
Каленићка нова
Купачка остаје
Љубе Трипковић Аеродромска
Малоречка остаје
Мартовских жртава остаје
Мијајла Стојковића Јухорска
Мије Расинца Роберта Коха
Милана Ђорђевића Роберта Коха
Милана Медића Голубачка
Милеве Милићевић Гучевска
Миодрага Наупарца Фрушкогорска
Миомира Бркушанца Роберта Коха
Мирка Месића Косте Војиновића
Мојсињска остаје
Наупарска остаје
Ненада Павловића Јована Рајића
Новака Беговића Љутице Богдана
Позадинских партизанских радника Пере Сегединца
Ранђела Јовановића Професора Вујића
Ранка Јовановића Милунке Савић
Расинска остаје
Рибарска остаје
Рлички партизански логор Јакова Ненадовића
Светолика Стефановића Роберта Коха
Сергеја Михајловића Борска
Солунскихбораца остаје
Стари партизански логор Др. Сејбина
Стевана Гвозденовића Лепеначка
Стојана Ђорђевића Гепратова
Стојанке Јовановић Абердарева
Трмчарска остаје
Ћазима Мехмедовића Патријарха Спиридона

БЕГОВО БРДО

Стари назив Нови назив
Мирка Томића Словенска
Расинксих партизана Марка Миљанова
Станоја Милојевића Шелета Хумска

ПАКАШНИЦА

Стари назив Нови назив
Аврама Петровића Авалска
Александра Стојковића Дисова
Бранислава Живковића Војводе Мишића
Гарска остаје
Драгића Вучетића Александра Волте
Душана Ивановића - Шанета Милутина Бојића
Ђорђа Матића - Кекерана Дарвинова
Жикице Талевића Липљанска
Милана Ивића - Јунака Милића од Мачве
Милисава Стојадиновића Османа Поп Лукина
Михајла Јевтића Пећка
Николе Вилимоновића Николаја Велимировића
Пакашничка остаје
Радомира Илића Јанка Гагића
Ставре Стаменковића Милића од Мачве
Стојана Цветковића Јеремије Живановића
нова од Ул. Багдалски венац до Ул. Липљанске Јована Цвијића

ЛАЗАРИЦА

Стари назив Нови назив
Александровачка остаје
Антонија Маринковића остаје
Апостола Зордумиса Коче капетана
Апотекара Кедровића остаје
Бобе Лисинца остаје
Божидара Алексића Паје Архиепископа Данила Трећег
Божидара Станковића Звечанска
Бранка Ђогатовића Лазе Кујунџића
Браће Раденковић Пирхова
Глободерска остаје
Добрија Димитријевића остаје
Доктора Ерића остаје
Живојина Поповића Шпањолца Каницова
Исидоре Секулић остаје
Јефимијина део остаје до Ул. Филипа Вишњића
Југе Радојичића Господара Јеврема
Љубинке Бобић остаје
Милешевска остаје
Ђорђа Јовановића остаје
Милана Вулића Вељка Петровића
Мише Митровића Краља ПетраПрвог
Моравска Петра Добрњца
Пепељевачка остаје
Предрага Станојевића Цара Лазара
Приштинска остаје
Саве Ераковића Стевана Сремца
Светислава Јовановића Јована Ненада
Станоја Милојевића Шелета Алексе Ненадовића
Страхиње Поповић Самодрешка
Три сестрице остаје
Трстеничка остаје
Читлучка остаје

КАПИЏИЈА

Стари назив Нови назив
Александра Ђурђевића Цинцар Јанкова
Атанасија Ђурђевића Богдана Поповића
Бошка Ристића Петра Добровића
Владе Станковића Капиџијска
Вукомана Милошевића Ртањска
Добривоја Стефановића Добромирска
Драгише Петровић Старине Новака
Драгомира Атанасковића Стојана Милићевића
Љубе Илића Сибињанин Јанка
Љубе Лазића Гледићка
Милена Љубисављевића део Гледићка, део Радета Драинца
Милије Петровића Бранимира Ћосића
Народног фронта Михајла Валтровића
Радомира Ђурђевића Петра Прерадовића
Станислава Миленковића Петра Ичка
Стнојке Јовановић Сердар Јанкова
Часлава Николића Браће Мусић

МАКРЕШАНЕ

Стари назив Нови назив
Биљевачка остаје
Богића Ђурђевића Светозара Ћоровића
Девет Југовића остаје
Живомира Матејића Светозара Ћоровића
Моравска Ражањска
Омладинска Савска
Партизанских курира Господара Вучића
Пионирска остаје
Првомајска Љубисава Марића Бисе
Расавачка остаје
Расинска Ђердапска
Станимира Радосављевића Молерова
14. октобра Јована Крстикаше
25. марта Илије Станојевића

ДЕДИНА

Стари назив Нови назив
Беловићка остаје
Бранислава Ракића Љубићка
Вукомана Аврамовића Ранка Тајсића
Жртава фашистичког терора Дунавска
Јована Милетића Светозара Милетића
Мирослава Давидовића Димитрија Давидовића
Милене Аврамовић Шкотских жена
Михајла Живића Михајла Пупина
Партизанска Ђакове буне
Радомира Аврамовића Растка Петровића
Радомира Стојановића Крушедолска
Слободана Јовановића Светолика Ранковића
Славка Ристића Саве Мркаља
Солунска остаје
Тадије Миловановића Михајла Пупина
23. септембра Савска
од Ул. Јована Милетића, прва од Ул. Славка Ристића Војводе Дејана
од Ул. Јована Милетића, друга од Ул. Радомира Аврамовића Учитељска

МУДРАКОВАЦ

Стари назив Нови назив
Александра Милићевића Чумићева
Блаже Думовића део Аеродромска, део Незнаног јунака
Богдана Јовановића Криворечка
Борисава Стефановића Бруски пут
Бранислава Дамњановића остаје
Бранка Илића Сретена Стојановића
Браће Ђокић Плочничка
Браће Трипковић Венизелисова
Велибора Цветковића Надежде Петровић
Вишеградска остаје
Воје Стефановић Светогорска
Гашина Кондина
Драгољуба Ћурчије Ђорђа Ћурчије
Драгослава Васића Орловића Павла
Ђерекарска остаје
Ђуличка остаје
Жртава фашизма остаје
Златка Огњановића Незнаног јунака
Јастребачка Аеродромска
Кобиљска остаје
Кошијска остаје
Липовачка остаје
Ломничка остаје
Милана Арсенијевића Грачаничка
Милосава Андрејића Глинкина
Мимице Величковић Старца Вујадина
Младена Симића Расинска
Модричка остаје
Нинина Весе Капетана
Нине Стефановић Велућка
Омладинска Јосифа Маринковића
Поп Љубина остаје
Ратка Плочића Врњачка
Срндаљска остаје
Степошка остаје
Стојадина Ђорђевића Петра Јовановића
Учитеља Рајковића Милана Кашанина
Цветна остаје
Часлава Јовановића Раке Љутовца
нова од Ул.Бруски пут према западу(слепа) прва од Ул.Чумићеве Беловодска
нова од Ул.Бруски пут, према западу(слепа), трећа од Ул.Чумићеве Витановачка
нова од Ул.Бруски пут, према истоку(слепа), пета од Ул.Жртава фашизма Врбничка
нова од Ул.Аеродромске, према западу(слепа), шеста од Сточне пијаце Гагловачка
нова од Ул.Бруски пут, према истоку(слепа), прва од Ул.Жртава фашизма Грује Капетана
нова од Ул.Аеродромске, према западу(слепа), пета од Сточне пијаце Дишина
нова од Ул.Светогорске, према југу, затим северу(слепа), прва од Ул.Аеродромске Западна
нова од Ул.Аеродромске, према западу(слепа), друга од Сточне пијаце Зетска
нова од Ул.Бруски пут, према истоку, до Ул.Врњачке Зорана Пилота
нова од Ул.Жртава фашизма, према северу(слепа), прва од Ул.Аеродромске Извиђачка
нова од Ул.Незнаног јунака, према северу(слепа), прва од Ул.Бруски пут Изворска
нова од Ул.Сретена Станојевића и Незнаног јунака, према југу(слепа) Источна
нова од Ул.Расинске, према истоку(слепа), трећа од Ул.Рибарске Јабланичка
нова од Ул.Незнаног јунака, према северу(слепа), трећа од Ул.Бруски пут Језерска
нова од Ул.Незнаног јунака, према западу(слепа), друга од Ул.Аеродромске Јована Скерлића
нова од Ул.Аеродромске, према северу(слепа), друга од Ул.Незнаног јунака Јужна
нова од Ул.Бруски пут, према истоку(слепа), прва од Ул.Незнаног јунака Каоничка
нова од Ул.Незнаног јунака, према југу(слепа), прва од Ул.Бруски пут Коњушка
нова од Ул.Аеродромске, према западу(слепа), прва од Ул.Жртава фашизма Кошевска
нова од Ул.Бруски пут, према југоистоку(слепа), друга од Ул.Незнаногјунака Кукљинска
нова од Ул.Аеродромске, према западу(слепа), друга од Ул.Жртава фашизма Лазаревачка
нова од Ул.Бруски пут, према истоку(слепа), трећа од Ул.Незнаног јунака Лужичка
нова од Ул.Аеродромске, према истоку(слепа), прва од Ул.Незнаног јунака Мајдевачка
нова од Ул.Незнаног јунака, према истоку(слепа), прва од Ул.Аеродромске Падешка
нова од Ул.Аеродромске, према северу(слепа), прва од Ул.Незнаног јунака, Северна
нова од Ул.Жртава фашизма, према северу(слепа), трећа од Ул.Аеродромске Симе Матавуља
нова од Ул.Жртава фашизма, према северу(слепа), друга од Ул.Аеродромске Соколска
нова од Ул.Жртава фашизма, према северу(слепа), четврта од Ул.Аеродромске Старозагорска
нова од Ул.Старозагорске, према југу(слепа), прва од Ул.Расинске Текијска
нова од Ул.Незнаног јунака, према северозападу(слепа), шеста од Ул.Бруски пут Шиљеговачка
нова од Ул.Аеродромске, према западу(слепа), прва од Сточне пијаце Шаначка

ПАРУНОВАЦ

Стари назив Нови назив
Божидара Миловановића Симе Милутиновића Сарајлије
Бошка Матића Норвешка
Браће Благојевић Старца Исаије
Браће Спасић Маљенска
Владе Шошића Шопенова
Драгутина Митровића Симе Пандуровић
Душана Шошића Димитрија Туцовића
Живојина Пешића Едисонова
Љубе Мандића Петра Јокића
Милице Шошић Анте Богићевић
Милосава Ристића Љубомира Ненадовића
Милоша Обилића Паруновачка
Миодрага Марића Краља Радослава
Првомајска Милановачка
Радомира Стојановића Васе Чарапића
Расински партизани Кнеза Иве
 

Време у Крушевцу

Температура: 16 °C vreme
Притисак: 999.1 hPa barometar.gif
Прогноза...

naled_bfm

skgo
usaid