Grad Kruševac

Vi ste ovde: Насловна KŠ info Nazivi ulica

Novi i stari nazivi ulica

El. pošta Štampa
@09 || A || B || V || G || D || Dj || E || Ž || Z || I || J || K || L || Lj || M || N || Nj || O || P || R || S || T
Ć || U || F || H || C || Č || Dž || Š

A

Stari naziv Novi naziv
Aerodromska Gočka
Aleksandra Petrovića Braće Grim
Aljendeova Puškinova
Antona Pordušića Vojislava Ilića
Augusta Cesarca Ive Andrića
Ace Aleksića Konstantina Filozofa

B

Stari naziv Novi naziv
Bagdalska ostaje
Bagdalski venac Miltijadisa Margaritisa
Balšićeva ostaje
Badzin vod Koznička
Belović Sterijina
Beogradska ostaje
Birčaninova ostaje
Blagoja Parovića Bruski put
Blaže Dumovića Aleksandra Fleminga
Blačka ostaje
Boginje Mihajlović Milutina Milankovića
Božidara Kolovića Lava Tolstoja
Boračka ostaje
Bore Stankovića ostaje
Borivoja Tomića Milana Djorđevića
Borisa Patronogića Milice Stojadinović Srpkinje
Bosanska ostaje
Bose Cvetić Vojvode Crepa
Brane Janković Djakona Avakuma
Branislava Petrovića Prnjavorska
Branislava Stefanovića Temnićka
BranislavaPopovića Firge ostaje
Branka Aleksića Kneza Višeslava
Branka Perišića Drinčićeva
Branka Ćopića ostaje
Braće Buljugić Geteova
Braće Vuksanović Lamartinova
Braće Miladinov ostaje
Braće Milošević ostaje
Bresnička ostaje
Brestovačka ostaje
Bruska ostaje
Branka Žarkovića Šandora Petefija

V

Stari naziv Novi naziv
Varvarinska ostaje
Varšavska ostaje
Vasilija Ančevića Niška
Vasilija Milovanovića Uroša Predića
Velje Vitorovića ostaje
Veljka Patronogića Dušana Matića
Veselina Nikolića ostaje
Vesnik mira Železnička
Vece Korčagina Vidovdanska
Vidovdanska Gogoljeva
Vijetnamska Koste Manojlovića
Viktora Igoa ostaje
Vinogradarska ostaje
Vitomira Davidovića Metohijska
Vlade Stankovića Stanislava Biničkog
Vlade Todorovića Kralja Dragutina
Vlade Bajčevića Arčibalda Rajsa
Vladetina ostaje
Vladimira  Savića Despota Uglješe
Vlastimira Godića Jadarska
Vojvode Mišića Gvozdenog puka
Vojvode Petra Bojovića ostaje
Vojvode Putnika ostaje
Vojvode Stepe Stepanovića Ilije Isailovića
Vojvođanska ostaje
Vojislava Radojevića Zlatarska
Vronskog ostaje
Vukašina Djorđevića Ostrva Vida
Vukašina Zdravkovića Bože Grujovića
Vule Kačarevića Patrijarha Čarnojevića

G

Stari naziv Novi naziv
Gavrila Principa ostaje
Gajtanska Pustorečka
Generala Gorskog Koste Manojlovića
Gligorija Diklića Pećka
Gruje Kapetana Majke Jugovića

D

Stari naziv Novi naziv
Daga Hameršalda Dr Salka
Dalmatinska ostaje
Damnjana Maksića Nova Balšićeva
Deligradska ostaje
Dečanska ostaje
Divne Gavrilović Ilariona Ruvarca
Dike Gligorijevića Rankeova
Dositejeva ostaje
Doktora Dude Nikolaja Drugog Romanova
Dragana Miljojkovića dr Aleksandra Kostića
Dragana Rajkovića Branka Radičevića
Dragoljuba Dimitrijevića Kneza Miloša
Dragomira Gajića Dušanova
Dragomira Ljubisavljevića Kralja Milutina
Dragomira Tomića Topolska
Dragoslava Jovanovića Španca Hilandarska
Dragoslava Zrike Lazarevića Ivana Krilova
Dragoslava Cekića Ruđera Boškovića
Dragutina Grandića Milivoja Živanovića
Draguška ostaje
Duvanska ostaje
Dušana Radića ostaje
Dušana Ristića Stojana Simića
Dušanova ostaje

Dj

Stari naziv Novi naziv
Djorđa Djorđevića Zore Petrović

E

Stari naziv Novi naziv
Emila Muže ostaje

Ž

Stari naziv Novi naziv
Železnička ostaje
Željinska ostaje
Živke Gvozdenović Katarine Ivanović
Živke Mićić Danila Kiša
Živojina Cvetkovića Hadzi Djerina
Živorada Mihajlovića Dušana Vasiljeva
Živorada Paunovića ostaje
Živorada Stankovića Volterova
Živote Stojadinovića Vase Pelagića
Živojina Savića Srbe Gradačka
Žička ostaje
Župska ostaje

Z

Stari naziv Novi naziv
Zlatiborska ostaje
Zmaj Jovina ostaje

I

Stari naziv Novi naziv
Ivana Lukomskog Dušana Živanovića
Ivankovačka ostaje
Ive Andrića Suvorova
Ive Jakića Djure Daničića
Ilije Katića ostaje
Ilije Trifunovića Kneza Vojislava
Ilindenskog ustanka ostaje
Iločki trg ostaje

J

Stari naziv Novi naziv
Jakšićeva ostaje
Janka Veselinovića ostaje
Jastrebačka ostaje
Jelene Dimitrijević ostaje
Jelisavete Zakić Deligradska
JNA Balkanska
Jovana Dučića ostaje
Jovana Erića ostaje
Jovana Savkovića Lafontenova
Jovana Džorića Aerodromska
Jordana Simića Majke Jevrosime
Johana Pristela Pustorečka
Jošanička ostaje
Jug Bogdanova ostaje
Jugovićeva ostaje

K

Stari naziv Novi naziv
Kajmakčalanska ostaje
Karađorđeva ostaje
Karadzićeva ostaje
Kirijat Gata Kosovske bitke
Kneza Miloša ostaje
Kninska ostaje
Kozaračka ostaje
Kolubarske bitke ostaje
Komandira Sande Kneza Pavla
Komesara Vuleta Drinska
Kopaonička ostaje
Kosančićeva ostaje
Kosovke devojke ostaje
Kosovske bitke ostaje
Kosovska ostaje
Kralja Uroša ostaje
Krunoslava Pajkovića Crnjanskog
Krfljanska ostaje
Kumanovska ostaje
Kursulina ostaje

L

Stari naziv Novi naziv
Laze Lazarevića ostaje
Leopolda Aržišnika ostaje
Lovačka Zmaj Jovina
Lomničke borbe ostaje
Luke Ivanovića Ćirila i Metodija

Lj

Stari naziv Novi naziv
Ljube Davidovića ostaje
Ljube Tripkovića Aerodromska
Ljubiše Savića Laze Pačua
Ljudevita Gaja ostaje

M

Stari naziv Novi naziv
Marka Orlovića Radeta Jašarevića
Mačkovačka ostaje
Mijatov čair ostaje
Mije Nikolića Kneza Danila
Mikice Todorovića dr Koste Petkovića
Mikulovačka ostaje
Milana Markovića Nušićeva
Milana Ršumovića Beogradska
Milana Simića Volterova
Milana Stefanovića Ljubostinjska
Milena Petrovića Jaše Ignjatović
Milenka Stojkovića ostaje
Milete Kovandzića Mihizova
Miletine bune ostaje
Miličina ostaje
Miloja Zakića Majke Jugovića
Milojka Radivojevića Stojana Novakovića
Milorada Vasiljevića Jovana Ristića
Milosava Kostića Stanoja Stanojevića
Milosava Pavlovića deo Brestovačka,deo Javorska
Miodraga Veljkovića Aerodromska
Miodraga Ivanovića Ćićevačka
Miodraga JankovićaJanka Rade Savićević
Miodraga Minića Nušićeva
Miodraga Rakića Milana Rakića
Miodraga Stankovića Ilije Garašanina
Mirka Savića Balzakova
Mirka Tomića Vidovdanska
Mirka Cvetkovića Vlade 12. pešadijskog puka
Miće Popović ostaje
Mićuna Pavlovića Balkanska
Mihajla Dragovića dr Vaksmana
Mihajla Jevtića Pećka
Mihajla Stefanovića dr Batuta
Mišarska ostaje
Mladena Miljkovića Ibarska
Mladena Simića KornelijaStankovića
Mozirijevska ostaje
Mojkovačka ostaje
Momira Gajića Figina
Momira Petrovića Metohijska
Mudrakovačka ostaje

N

Stari naziv Novi naziv
Nade Marković Cara Lazara
Nade Pavlović Janka Katića
Nate Veljković Laza Kostić
Nemanjina ostaje
Neretvljanska ostaje
Nesvrstanih zemalja Aleksandra Fleminga
Nikole Djokića Bajronova
Nikole Tesle Mijatov Čair

Nj

Stari naziv Novi naziv
Njegoševa ostaje

O

Stari naziv Novi naziv
Obilićeva ostaje
Omladinska ostaje

P

Stari naziv Novi naziv
Pavla Jurišića Šturma ostaje
Pana Djukića Gazimestanska
Partizanke Dijane Kanicova
Partizanske tehnike Omladinska
Partizanskih diverzanata Nikolaja Drugog Romanova
Partizanskih kurira Brijanova
Perice Cekića Bukovička
Perside Šišković Knez Mihajlova
Petra Ilića Rodenova
Petra Kočića ostaje
Pionirska Lazarev grad
Poručnika Božidara ostaje
Prvomajska ostaje
Pretrešnjanska ostaje
Prizrenska ostaje
Prnjavorska ostaje
Prokupačka ostaje
Profesora Rasulića ostaje
Pustorečka ostaje

R

Stari naziv Novi naziv
Ravnjačka Devička
Rada Neimara ostaje
Radanska Pustorečka
Rade Gavrilović Vojvode Stepe
Radeta Mitića Svetog Save
Radeta Pavlovića Teodosijeva
Radivoja Simića Bivoljska
Radivoja Stojilovića Kopaoničkih žrtava
Radivoja Uvalića ostaje
Radničkog samoupravljanja Vojvode Stepe
Radovana Miloševića Bulevar Nikole Pašića
Radovana Mićića Hercegovačka
Radoja Domanovića ostaje
Radoja Krstića Braće Rajt
Radojice Jankovića Vojvode Stepe
Radojke Zajić Rize dr Batuta
Radomira Dodića Uče Dobrovoljačka
Radomira Jakovljevića deo Nikole Tesle, deo Kosovska
Radomira Milosavljevića Žarka Milana Grola
Radomira Petkovića Orašačka
Radomira Stefanovića Dr Raje Milojevića
Radomira Stojadinovića Vojvode Putnika
Radomira Todorovića Toše Filipa Višnjića
Radoslava Brkića Uče Uzun Mirkova
Radule Anđelkovića ostaje
Raje Vračaričića Stevana Prvovenčanog
Rajićeva Tanaska Rajića
Rasinskih bombaša Alekse Šantića
Rasinskog odreda Save Šumanovića
Rasinskog udarnog bataljona Vojvode Stepe
Ratka Pešića Branka Miljkovića
Ratka Šakotića Resavska
Ratomira Hercega Železnička
Raševačka ostaje
Rlička ostaje
Romanijska ostaje

S

Stari naziv Novi naziv
Save Kovačevića Vladimira Ćorovića
Save Miloševića Bivoljska
Samostalni partizanski bataljon Negotinska
Sarajevska ostaje
Svetog Save ostaje
Svetislava Milosavljevića Zule Tribalska
Svetislava Pejčinovića Sime Markovića
Svetislava Todorovića Koste Trifkovića
Svetozara Mijatovića Stefana Dečanskog
Svetomira Mitića Radivoja Uvalića
Sentandrejska ostaje
Serafima Negotinca ostaje
Sestre Popović Jovana Dučića
Skojevska Mendeljejeva
Slavka Gvozdenovića Vasilija Velikog
Slavka Zlatana Bivoljska
Slavka Mladenovića Knez Mihajlova
Slatinska ostaje
Slikara Milovanovića ostaje
Slobodana Rajkovića Sime Markovića
Slobodanke Petrović Brvenička
Srboljuba Vukašinovića Glavaša Bivoljska
Srđana Rodića Kralja Milutina
Sremska ostaje
Stanislava Zakića Rasinska
Stanka Gavrilovića Takovska
Stanoja Glavaša ostaje
Stanojla Miloševića Dr Bote
Stevana Visokog Trg despota Stefana
Stevana Milosavljevića Jovana Bijelića
Stevana Sinđelića ostaje
Stojana Miloševića Lomina
Stojana Protića Lomina
Strahinjićeva ostaje
Studenička ostaje
Stanoja Atanackovića Savska

T

Stari naziv Novi naziv
Takovska ostaje
Tekeriška ostaje
Timočke bune ostaje
Todora od Stalaća ostaje
Topličina ostaje
Topličkih partizana Ravanička
Travnički trg Trg Josifa Pančića
Trg kosovskih junaka ostaje
Trg mira Gazimestanski trg
Trg mladosti ostaje
Trg oktobarske revolucije Trg fontana
Trg Pistoje ostaje
Trg Pukovnika Dragutina Gavrilovića ostaje
Trg rasinskih partizana Trg kosturnica
Trg slobode ostaje
Trg stubalskih junaka Trg despota Stefana
Tri sestrice ostaje
Trigve Lia Luja Pastera
Triše Kaclerovića Bagdalski venac

U

Stari naziv Novi naziv
Užička ostaje
Ustanička ostaje
U Tanta Drinska

F

Stari naziv Novi naziv
Figina Zmaj Jovina
Fraše D’ Perea ostaje

H

Stari naziv Novi naziv
Hajduk Veljkova ostaje
Hercegovačka ostaje
Hranislava Djurovića Rankeova

C

Stari naziv Novi naziv
Cankareva ostaje
Cara Lazara ostaje
Cerska ostaje
Crnogorska ostaje

Č

Stari naziv Novi naziv
Čajkina Oplenačka
Čegarska ostaje
Čede Žarevca Štubička
Čika Medina Domentijanova
Čolak Antina ostaje
Čupićeva ostaje

Š

Stari naziv Novi naziv
Šumadijska ostaje
Šumatovačka ostaje

@09

Stari naziv Novi naziv
1. južnomoravska brigade Vojvode Putnika
12. pešadsijski puk ostaje
1300 kaplara ostaje
16. srpske brigade Malajnička
Druge dalmatinske proleterske brigade Kralja Aleksandra Ujedinitelja
2. južnomoravske brigade Železnička
21. srpske divizije Petra Kočića
22. decembra Beogradska
22. jula Milana Vidakovića
29. novembra Smederevska
3. srpske proleterske brigade Čehovljeva
4. jula Braće Dejanović
6. srpske brigade Slatinska
7. jula Kraljevića Marka
4. crnogorske proleterske brigade Dostojevskog
14. oktobra Jasički put
nova kod Železničke stanice Maglička
Nova kosovska Kosovska
17. srpske brigade Kralja Aleksandra Ujedinitelja
nova ka Novom Groblju Marička

MALO GOLOVODE

Stari naziv Novi naziv
Aleksandra Milosavljevića Rasinska
Borivoja Ivanovića Ribarska
Borisa Kurnika Rasinska
Branislava L. Lazarevića ostaje
Velizara Ivanovića Bovanska
Vladimira Durkovića ostaje
Vladimira Karana Kulina bana
Vojislava Petrovića Raška
Vojislava Savića Rasinska
Dvoranska ostaje
Doktora Nikolajevića ostaje
Djuniška ostaje
Živka Novakovića Nebojše Pavla Cukića
Živojina Jovanovića Radomira Ilića
Žikice Zakića Vlatka Vukovića
Zdravinjska ostaje
Ivana Marinovića Fruškogorska
Jovana Orela Bregalnička
Kalenićka nova
Kupačka ostaje
Ljube Tripković Aerodromska
Malorečka ostaje
Martovskih žrtava ostaje
Mijajla Stojkovića Juhorska
Mije Rasinca Roberta Koha
Milana Djorđevića Roberta Koha
Milana Medića Golubačka
Mileve Milićević Gučevska
Miodraga Nauparca Fruškogorska
Miomira Brkušanca Roberta Koha
Mirka Mesića Koste Vojinovića
Mojsinjska ostaje
Nauparska ostaje
Nenada Pavlovića Jovana Rajića
Novaka Begovića Ljutice Bogdana
Pozadinskih partizanskih radnika Pere Segedinca
Ranđela Jovanovića Profesora Vujića
Ranka Jovanovića Milunke Savić
Rasinska ostaje
Ribarska ostaje
Rlički partizanski logor Jakova Nenadovića
Svetolika Stefanovića Roberta Koha
Sergeja Mihajlovića Borska
Solunskihboraca ostaje
Stari partizanski logor Dr. Sejbina
Stevana Gvozdenovića Lepenačka
Stojana Djorđevića Gepratova
Stojanke Jovanović Aberdareva
Trmčarska ostaje
Ćazima Mehmedovića Patrijarha Spiridona

BEGOVO BRDO

Stari naziv Novi naziv
Mirka Tomića Slovenska
Rasinksih partizana Marka Miljanova
Stanoja Milojevića Šeleta Humska

PAKAŠNICA

Stari naziv Novi naziv
Avrama Petrovića Avalska
Aleksandra Stojkovića Disova
Branislava Živkovića Vojvode Mišića
Garska ostaje
Dragića Vučetića Aleksandra Volte
Dušana Ivanovića - Šaneta Milutina Bojića
Djorđa Matića - Kekerana Darvinova
Žikice Talevića Lipljanska
Milana Ivića - Junaka Milića od Mačve
Milisava Stojadinovića Osmana Pop Lukina
Mihajla Jevtića Pećka
Nikole Vilimonovića Nikolaja Velimirovića
Pakašnička ostaje
Radomira Ilića Janka Gagića
Stavre Stamenkovića Milića od Mačve
Stojana Cvetkovića Jeremije Živanovića
nova od Ul. Bagdalski venac do Ul. Lipljanske Jovana Cvijića

LAZARICA

Stari naziv Novi naziv
Aleksandrovačka ostaje
Antonija Marinkovića ostaje
Apostola Zordumisa Koče kapetana
Apotekara Kedrovića ostaje
Bobe Lisinca ostaje
Božidara Aleksića Paje Arhiepiskopa Danila Trećeg
Božidara Stankovića Zvečanska
Branka Djogatovića Laze Kujundzića
Braće Radenković Pirhova
Globoderska ostaje
Dobrija Dimitrijevića ostaje
Doktora Erića ostaje
Živojina Popovića Španjolca Kanicova
Isidore Sekulić ostaje
Jefimijina deo ostaje do Ul. Filipa Višnjića
Juge Radojičića Gospodara Jevrema
Ljubinke Bobić ostaje
Mileševska ostaje
Djorđa Jovanovića ostaje
Milana Vulića Veljka Petrovića
Miše Mitrovića Kralja PetraPrvog
Moravska Petra Dobrnjca
Pepeljevačka ostaje
Predraga Stanojevića Cara Lazara
Prištinska ostaje
Save Erakovića Stevana Sremca
Svetislava Jovanovića Jovana Nenada
Stanoja Milojevića Šeleta Alekse Nenadovića
Strahinje Popović Samodreška
Tri sestrice ostaje
Trstenička ostaje
Čitlučka ostaje

KAPIDžIJA

Stari naziv Novi naziv
Aleksandra Djurđevića Cincar Jankova
Atanasija Djurđevića Bogdana Popovića
Boška Ristića Petra Dobrovića
Vlade Stankovića Kapidzijska
Vukomana Miloševića Rtanjska
Dobrivoja Stefanovića Dobromirska
Dragiše Petrović Starine Novaka
Dragomira Atanaskovića Stojana Milićevića
Ljube Ilića Sibinjanin Janka
Ljube Lazića Gledićka
Milena Ljubisavljevića deo Gledićka, deo Radeta Drainca
Milije Petrovića Branimira Ćosića
Narodnog fronta Mihajla Valtrovića
Radomira Djurđevića Petra Preradovića
Stanislava Milenkovića Petra Ička
Stnojke Jovanović Serdar Jankova
Časlava Nikolića Braće Musić

MAKREŠANE

Stari naziv Novi naziv
Biljevačka ostaje
Bogića Djurđevića Svetozara Ćorovića
Devet Jugovića ostaje
Živomira Matejića Svetozara Ćorovića
Moravska Ražanjska
Omladinska Savska
Partizanskih kurira Gospodara Vučića
Pionirska ostaje
Prvomajska Ljubisava Marića Bise
Rasavačka ostaje
Rasinska Djerdapska
Stanimira Radosavljevića Molerova
14. oktobra Jovana Krstikaše
25. marta Ilije Stanojevića

DEDINA

Stari naziv Novi naziv
Belovićka ostaje
Branislava Rakića Ljubićka
Vukomana Avramovića Ranka Tajsića
Žrtava fašističkog terora Dunavska
Jovana Miletića Svetozara Miletića
Miroslava Davidovića Dimitrija Davidovića
Milene Avramović Škotskih žena
Mihajla Živića Mihajla Pupina
Partizanska Djakove bune
Radomira Avramovića Rastka Petrovića
Radomira Stojanovića Krušedolska
Slobodana Jovanovića Svetolika Rankovića
Slavka Ristića Save Mrkalja
Solunska ostaje
Tadije Milovanovića Mihajla Pupina
23. septembra Savska
od Ul. Jovana Miletića, prva od Ul. Slavka Ristića Vojvode Dejana
od Ul. Jovana Miletića, druga od Ul. Radomira Avramovića Učiteljska

MUDRAKOVAC

Stari naziv Novi naziv
Aleksandra Milićevića Čumićeva
Blaže Dumovića deo Aerodromska, deo Neznanog junaka
Bogdana Jovanovića Krivorečka
Borisava Stefanovića Bruski put
Branislava Damnjanovića ostaje
Branka Ilića Sretena Stojanovića
Braće Djokić Pločnička
Braće Tripković Venizelisova
Velibora Cvetkovića Nadežde Petrović
Višegradska ostaje
Voje Stefanović Svetogorska
Gašina Kondina
Dragoljuba Ćurčije Djorđa Ćurčije
Dragoslava Vasića Orlovića Pavla
Djerekarska ostaje
Djulička ostaje
Žrtava fašizma ostaje
Zlatka Ognjanovića Neznanog junaka
Jastrebačka Aerodromska
Kobiljska ostaje
Košijska ostaje
Lipovačka ostaje
Lomnička ostaje
Milana Arsenijevića Gračanička
Milosava Andrejića Glinkina
Mimice Veličković Starca Vujadina
Mladena Simića Rasinska
Modrička ostaje
Ninina Vese Kapetana
Nine Stefanović Velućka
Omladinska Josifa Marinkovića
Pop Ljubina ostaje
Ratka Pločića Vrnjačka
Srndaljska ostaje
Stepoška ostaje
Stojadina Djorđevića Petra Jovanovića
Učitelja Rajkovića Milana Kašanina
Cvetna ostaje
Časlava Jovanovića Rake Ljutovca
nova od Ul.Bruski put prema zapadu(slepa) prva od Ul.Čumićeve Belovodska
nova od Ul.Bruski put, prema zapadu(slepa), treća od Ul.Čumićeve Vitanovačka
nova od Ul.Bruski put, prema istoku(slepa), peta od Ul.Žrtava fašizma Vrbnička
nova od Ul.Aerodromske, prema zapadu(slepa), šesta od Stočne pijace Gaglovačka
nova od Ul.Bruski put, prema istoku(slepa), prva od Ul.Žrtava fašizma Gruje Kapetana
nova od Ul.Aerodromske, prema zapadu(slepa), peta od Stočne pijace Dišina
nova od Ul.Svetogorske, prema jugu, zatim severu(slepa), prva od Ul.Aerodromske Zapadna
nova od Ul.Aerodromske, prema zapadu(slepa), druga od Stočne pijace Zetska
nova od Ul.Bruski put, prema istoku, do Ul.Vrnjačke Zorana Pilota
nova od Ul.Žrtava fašizma, prema severu(slepa), prva od Ul.Aerodromske Izviđačka
nova od Ul.Neznanog junaka, prema severu(slepa), prva od Ul.Bruski put Izvorska
nova od Ul.Sretena Stanojevića i Neznanog junaka, prema jugu(slepa) Istočna
nova od Ul.Rasinske, prema istoku(slepa), treća od Ul.Ribarske Jablanička
nova od Ul.Neznanog junaka, prema severu(slepa), treća od Ul.Bruski put Jezerska
nova od Ul.Neznanog junaka, prema zapadu(slepa), druga od Ul.Aerodromske Jovana Skerlića
nova od Ul.Aerodromske, prema severu(slepa), druga od Ul.Neznanog junaka Južna
nova od Ul.Bruski put, prema istoku(slepa), prva od Ul.Neznanog junaka Kaonička
nova od Ul.Neznanog junaka, prema jugu(slepa), prva od Ul.Bruski put Konjuška
nova od Ul.Aerodromske, prema zapadu(slepa), prva od Ul.Žrtava fašizma Koševska
nova od Ul.Bruski put, prema jugoistoku(slepa), druga od Ul.Neznanogjunaka Kukljinska
nova od Ul.Aerodromske, prema zapadu(slepa), druga od Ul.Žrtava fašizma Lazarevačka
nova od Ul.Bruski put, prema istoku(slepa), treća od Ul.Neznanog junaka Lužička
nova od Ul.Aerodromske, prema istoku(slepa), prva od Ul.Neznanog junaka Majdevačka
nova od Ul.Neznanog junaka, prema istoku(slepa), prva od Ul.Aerodromske Padeška
nova od Ul.Aerodromske, prema severu(slepa), prva od Ul.Neznanog junaka, Severna
nova od Ul.Žrtava fašizma, prema severu(slepa), treća od Ul.Aerodromske Sime Matavulja
nova od Ul.Žrtava fašizma, prema severu(slepa), druga od Ul.Aerodromske Sokolska
nova od Ul.Žrtava fašizma, prema severu(slepa), četvrta od Ul.Aerodromske Starozagorska
nova od Ul.Starozagorske, prema jugu(slepa), prva od Ul.Rasinske Tekijska
nova od Ul.Neznanog junaka, prema severozapadu(slepa), šesta od Ul.Bruski put Šiljegovačka
nova od Ul.Aerodromske, prema zapadu(slepa), prva od Stočne pijace Šanačka

PARUNOVAC

Stari naziv Novi naziv
Božidara Milovanovića Sime Milutinovića Sarajlije
Boška Matića Norveška
Braće Blagojević Starca Isaije
Braće Spasić Maljenska
Vlade Šošića Šopenova
Dragutina Mitrovića Sime Pandurović
Dušana Šošića Dimitrija Tucovića
Živojina Pešića Edisonova
Ljube Mandića Petra Jokića
Milice Šošić Ante Bogićević
Milosava Ristića Ljubomira Nenadovića
Miloša Obilića Parunovačka
Miodraga Marića Kralja Radoslava
Prvomajska Milanovačka
Radomira Stojanovića Vase Čarapića
Rasinski partizani Kneza Ive
 

Vreme u Kruševcu

Temperatura: 4 °C vreme
Pritisak: 1002.1 hPa barometar.gif
Prognoza...

naled_bfm_lat

skgo_lat
usaid